گروه تبلیغاتی گلپایگان

گروه تبلیغاتی گلپایگان (@mgc_dt)

مبادله تبلیغاتی دایرکت بدید. و برای ویدو تبلیغاتی سفارشی لطفا در گروه تلگرام ما پیام بدید. تبادل کنیم با همکاری هم دیده شویم.

Website: https://t.me/joinchat/Ci0cBBCJibXm6APqLYWgng

14 posts      75 followings      341 followers      0 tags

Stories

Highlights

جالبه😂😂😂😂دقیقا امروز 26 ماه مبارک هستیم

جالبه😂😂😂😂دقیقا امروز 26 ماه مبارک هستیم

🎥 #ایران_را_باید_دید ◀️عروس زاگرس 🔹شهر ایلام، سرزمین رنگ‌ها و چشم اندازهای طبیعی است که جاذبه‌های گردشگری‌اش هرکسی را مجذوب خود می‌کند. 🔹کوه قلاقیران، منطقه جنگلی ششدار، آبشار گچان، دریاچه سد ایلام و آبشار سرطاف، بخشی از مناظر بکر و دیدنی ایلام است.

🎥  #ایران_را_باید_دید ◀️عروس زاگرس 🔹شهر ایلام، سرزمین رنگ‌ها و چشم اندازهای طبیعی است که جاذبه‌های گردشگری‌اش هرکسی را مجذوب خود می‌کند. 🔹کوه قلاقیران، منطقه جنگلی ششدار، آبشار گچان، دریاچه سد ایلام و آبشار سرطاف، بخشی از مناظر بکر و دیدنی ایلام است.

🎥 #ایران_را_باید_دید ◀️ شهر قنات و قنوت و قناعت
با سفر به استان یزد، دومین شهر تاریخی جهان، سفری به عمق تاریخ را تجربه کنید. 
مجموعه امیر چقماق، باغ دولت آباد، خانه لاری ها و آتشکده یزد بخشی از جاذبه های شهر بادگیرهاست.

🎥  #ایران_را_باید_دید ◀️ شهر قنات و قنوت و قناعت با سفر به استان یزد، دومین شهر تاریخی جهان، سفری به عمق تاریخ را تجربه کنید. مجموعه امیر چقماق، باغ دولت آباد، خانه لاری ها و آتشکده یزد بخشی از جاذبه های شهر بادگیرهاست.

تقدیم با عشق به شما مردم ایرانو ایران زمین

تقدیم با عشق به شما مردم ایرانو ایران زمین

#ایران_را_باید_دید 🔹در دل کوه های منطقه ی الموت در شمال قزوین منطقه ای زیبا نهفته است که در تمام فصول می توانید زیبایی خاص آن را تجربه کنید. دریاچه اُوان  نام این مقصد زیباست. 🔹در ارتفاع کوه های اطراف، چشم انداز این دریاچه بی نظیر است و در کنار خود دریاچه  کوه ها، درختان و شکل دریاچه محصورتان می کند. 🔹اُوان مساحتی حدود ۷۰ هزار متر مربع دارد که در ارتفاع ۱۸۱۵ متری از سطح دریا و در میان چهار روستای اوان، وربن، زوار دشت و زرآباد واقع شده است. 🔹عمق دریاچه به ۸ متر می رسد و نکته ی قابل توجه این است که هیچ رودی به دریاچه نمی ریزد و آب آن از چشمه های جوشان کف دریاچه تامین می شود. خوشبختانه مزارع اطراف در روستاهای کوشک و آیین قابلیت این را دارند که از سرریز این دریاچه آبیاری شوند.

 #ایران_را_باید_دید 🔹در دل کوه های منطقه ی الموت در شمال قزوین منطقه ای زیبا نهفته است که در تمام فصول می توانید زیبایی خاص آن را تجربه کنید. دریاچه اُوان نام این مقصد زیباست. 🔹در ارتفاع کوه های اطراف، چشم انداز این دریاچه بی نظیر است و در کنار خود دریاچه کوه ها، درختان و شکل دریاچه محصورتان می کند. 🔹اُوان مساحتی حدود ۷۰ هزار متر مربع دارد که در ارتفاع ۱۸۱۵ متری از سطح دریا و در میان چهار روستای اوان، وربن، زوار دشت و زرآباد واقع شده است. 🔹عمق دریاچه به ۸ متر می رسد و نکته ی قابل توجه این است که هیچ رودی به دریاچه نمی ریزد و آب آن از چشمه های جوشان کف دریاچه تامین می شود. خوشبختانه مزارع اطراف در روستاهای کوشک و آیین قابلیت این را دارند که از سرریز این دریاچه آبیاری شوند.

♨️ پیام‌های دایرکت به نسخه دسکتاپ اینستاگرام می‌آیند 😊با توجه به اسکرین‌شات منتشر شده در توییتر، اینستاگرام تست پیام‌های دایرکت نسخه دسکتاپ را در دستور کار خود قرار داده و با این حساب، احتمالا به زودی شاهد این بخش خواهیم بود.
#تکنولوژی #خبر

♨️ پیام‌های دایرکت به نسخه دسکتاپ اینستاگرام می‌آیند 😊با توجه به اسکرین‌شات منتشر شده در توییتر، اینستاگرام تست پیام‌های دایرکت نسخه دسکتاپ را در دستور کار خود قرار داده و با این حساب، احتمالا به زودی شاهد این بخش خواهیم بود.  #تکنولوژی  #خبر

!!! سایت دیوار و آگهی فروش شاتل فضایی 😄

#شاید_باشید
#طنز

!!! سایت دیوار و آگهی فروش شاتل فضایی 😄  #شاید_باشید  #طنز

راهروی هوشمند در فرودگاه دبی بدون نیاز به پاسپورت و مهر خروج 🔹اگر زمین جلوی پای‌تان سبز است یعنی برو و مشکلی نیست و اگر زمین جلوی پایتان سرخ است یعنی ایست! #بین_المللی

راهروی هوشمند در فرودگاه دبی بدون نیاز به پاسپورت و مهر خروج 🔹اگر زمین جلوی پای‌تان سبز است یعنی برو و مشکلی نیست و اگر زمین جلوی پایتان سرخ است یعنی ایست!  #بین_المللی

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت این شرکت برای تغییر قیمت اینترنت در سال 98 برنامه‌ای ندارد و تعرفه اینترنت افزایش نخواهد داشت، اما قیمت مکالمه‌های بین الملل افزایش پیدا می‌کند.

صادق عباسی شاهکوه، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت به موضوع احتمال افزایش قیمت مکالمه های بین المللی اشاره کرد و گفت افزایش قیمت فقط در صورت تغییر قراردادها و نوسان قیمت ارز که از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان ارز نیمایی خریداری می‌شود در موضوع مکالمه‌های بین‌الملل انجام می‌شود. این موضوع همیشه به این گونه بوده و با قیمت نرخ اعلامی دولت، تغییر می‌کند. البته مدلی که شرکت ارتباطات زیرساخت می‌خواهد آن را اجرا کند، به این شکل است که اپراتورها قرارداد خود را برای مکالمه های بین الملل منعقد می‌کنند و هزینه و درآمد هم بر عهده خودشان است و صرفا باید هزینه انتقال ترافیک را به شرکت زیرساخت انتقال دهند.

این طرح باعث می‌شود تا بازار رشد کند و هزینه اپراتورها با دریافت تخفیف از قراردادها نیز کاهش پیدا خواهد کرد و شرکت زیرساخت هم دیگر برای قرارداد با اپراتورهای داخلی و خارجی درگیری نخواهد داشت. مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت در ادامه افزود بیش‌‌ از 8 درصد از هزینه شرکت‌های اپراتور بابت خدمات دریافتی از شرکت ارتباطات زیرساخت ایران است. از این خدمات می‌توان به تامین پهنای باند اینترنت، ترافیک بین الملل، فضا و امکانات زیرساختی و انتقال بین استانی اشاره کرد که با کاهش قیمت سرویس‌ها از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت، اپراتورها با رشد بیشتری همراه می‌شوند.

قیمت اینترنت افزایش پیدا نمی‌کند

صادق عباسی شاهکوه در پاسخ به این سوال که آیا در سال 1398 با تغییر نرخ ارز نیمایی، قیمت اینترنت نیز تغییر پیدا می‌کند، گفت این شرکت برای تغییر قیمت اینترنت برنامه‌ای ندارد و قیمت اینترنت توسط شرکت ارتباطات زیر ساخت در سال 98 افزایش پیدا نمی‌کند. وی افزود یکی از سیاست‌های شرکت ارتباطات زیرساخت که وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم به آن اشاره کرد، ارائه پهنای باند اینترنت به عنوان یک شرکت دولتی است و حتی در ماه‌های گذشته هم چندین بار قیمت اینترنت شرکت ارتباطات زیرساخت به اپراتورها کاهش پیدا کرد. با این کاهش قیمت، درآمد شرکت ارتباطات زیرساخت رشد پیدا کرده و برای اپراتورها نیز فرصت رقابتی ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت این شرکت برای تغییر قیمت اینترنت در سال 98 برنامه‌ای ندارد و تعرفه اینترنت افزایش نخواهد داشت، اما قیمت مکالمه‌های بین الملل افزایش پیدا می‌کند. صادق عباسی شاهکوه، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت به موضوع احتمال افزایش قیمت مکالمه های بین المللی اشاره کرد و گفت افزایش قیمت فقط در صورت تغییر قراردادها و نوسان قیمت ارز که از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان ارز نیمایی خریداری می‌شود در موضوع مکالمه‌های بین‌الملل انجام می‌شود. این موضوع همیشه به این گونه بوده و با قیمت نرخ اعلامی دولت، تغییر می‌کند. البته مدلی که شرکت ارتباطات زیرساخت می‌خواهد آن را اجرا کند، به این شکل است که اپراتورها قرارداد خود را برای مکالمه های بین الملل منعقد می‌کنند و هزینه و درآمد هم بر عهده خودشان است و صرفا باید هزینه انتقال ترافیک را به شرکت زیرساخت انتقال دهند. این طرح باعث می‌شود تا بازار رشد کند و هزینه اپراتورها با دریافت تخفیف از قراردادها نیز کاهش پیدا خواهد کرد و شرکت زیرساخت هم دیگر برای قرارداد با اپراتورهای داخلی و خارجی درگیری نخواهد داشت. مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت در ادامه افزود بیش‌‌ از 8 درصد از هزینه شرکت‌های اپراتور بابت خدمات دریافتی از شرکت ارتباطات زیرساخت ایران است. از این خدمات می‌توان به تامین پهنای باند اینترنت، ترافیک بین الملل، فضا و امکانات زیرساختی و انتقال بین استانی اشاره کرد که با کاهش قیمت سرویس‌ها از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت، اپراتورها با رشد بیشتری همراه می‌شوند. قیمت اینترنت افزایش پیدا نمی‌کند صادق عباسی شاهکوه در پاسخ به این سوال که آیا در سال 1398 با تغییر نرخ ارز نیمایی، قیمت اینترنت نیز تغییر پیدا می‌کند، گفت این شرکت برای تغییر قیمت اینترنت برنامه‌ای ندارد و قیمت اینترنت توسط شرکت ارتباطات زیر ساخت در سال 98 افزایش پیدا نمی‌کند. وی افزود یکی از سیاست‌های شرکت ارتباطات زیرساخت که وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم به آن اشاره کرد، ارائه پهنای باند اینترنت به عنوان یک شرکت دولتی است و حتی در ماه‌های گذشته هم چندین بار قیمت اینترنت شرکت ارتباطات زیرساخت به اپراتورها کاهش پیدا کرد. با این کاهش قیمت، درآمد شرکت ارتباطات زیرساخت رشد پیدا کرده و برای اپراتورها نیز فرصت رقابتی ایجاد شده است.

👈جهت ساخت ویدئو های تبلیغاتی 
#motiongraphics
#aftereffect
مثل نوشته های متحرک✨

کادر های زیبا تبلیغاتی📋

حذف پرده سبز برای ویدو های خودتان 🔊ساخت بیت موزیک با نرم افزار های دیگر
#flstudio

با ما باشید:
گپ نت آنلاین
جهت نمونه کار های ما :
https://youtu.be/ml9qzaxRpnw +

https://youtu.be/ZbffJ5P4tXM +

https://youtu.be/uuzqqz9HVSw

👈جهت ساخت ویدئو های تبلیغاتی  #motiongraphics  #aftereffect مثل نوشته های متحرک✨ کادر های زیبا تبلیغاتی📋 حذف پرده سبز برای ویدو های خودتان 🔊ساخت بیت موزیک با نرم افزار های دیگر  #flstudio با ما باشید: گپ نت آنلاین جهت نمونه کار های ما : https://youtu.be/ml9qzaxRpnw + https://youtu.be/ZbffJ5P4tXM + https://youtu.be/uuzqqz9HVSw

با سلام :

اگر برنامه ای برای ویندوز میخواهید بنویسید 
اگر پروژه ای برای دانشگاه میخواهید
اگر برنامه های خاصی مد نظرتان هست
شما میتوانید به کافینتی گپ مراجعه کنید جهت
برنامه نویسی به زبان سی شارپ
(visual studio c#). ما میتوانیم برنامه هایی را بنویسیم برای کار های شخصی خودتان، شرکتی و اداری و پروژه های دانشگاهی و کار های منطبق با برنامه نویسی

با سلام : اگر برنامه ای برای ویندوز میخواهید بنویسید اگر پروژه ای برای دانشگاه میخواهید اگر برنامه های خاصی مد نظرتان هست شما میتوانید به کافینتی گپ مراجعه کنید جهت برنامه نویسی به زبان سی شارپ (visual studio c#). ما میتوانیم برنامه هایی را بنویسیم برای کار های شخصی خودتان، شرکتی و اداری و پروژه های دانشگاهی و کار های منطبق با برنامه نویسی

اگر دنبال پروژه های دانشجویی از قبیل ارائه رفرنس های خود هستید🎓
و اگر جهت تایپ دنبال کافینتی خوب میگردید⌚
یا اگر جهت ساخت نرم افزار های کاری دنبال برنامه نویس میگردین👓 
بله شما میتوانید به ما بپیوندید :آدرس کانال ما در بیو صحفه اصلی 🎭

آدرس کافینتی گپ : گلپایگان- استان اصفهان،میدان فردوسی نبش خیابان امام،کوچه نیکنام

اگر دنبال پروژه های دانشجویی از قبیل ارائه رفرنس های خود هستید🎓 و اگر جهت تایپ دنبال کافینتی خوب میگردید⌚ یا اگر جهت ساخت نرم افزار های کاری دنبال برنامه نویس میگردین👓 بله شما میتوانید به ما بپیوندید :آدرس کانال ما در بیو صحفه اصلی 🎭 آدرس کافینتی گپ : گلپایگان- استان اصفهان،میدان فردوسی نبش خیابان امام،کوچه نیکنام

©Instagimg | Best Instagram online viewer
About - Privacy Policy - Terms of Service - FAQ
This site uses the Instagram API but is not endorsed or certified by Instagram. All Instagram™ logos and trademarks displayed on this applicatioin are property of Instagram.