💪•🤴•M🅰X Kolomyia•🤜 (@max_maxov1342)

💪🤴•ROAD TO THE DREAM•🤜 💪🤴•Sportsman•🤜 💪🤴•Singer•🤜 💪🤴•Musician•🤜 💪🤴•Tourist•🤜 💪🤴•4 countries•🤜 💪🤴•16 y/o•🤜

Website: https://www.youtube.com/channel/UCI-1frcGvMkXEYEs3NoHRIg?view_as=subscriber

42 posts      482 followings      288 followers      8 tags

Stories

Highlights

#привіттурист😎 Спочатку хочу приіітати всіх закоханих з Днем св.Валентина. А ті,хто сьогодні без пари, не переживайте, колись і на вашій вулиці перевернеться прицеп з валентинками. Кохання.. Яке в вас відчуття виникає коли ви чуєте це слово? Що ви при цьому згадуєте? Кохану? Коханого? Рекламу Золотий Вік? Для мене, кохання - це явище, яке неможливо описати чи пояснити словами, музикою легше) Музикою говорить серце адже саме там вона і народжується. Ти не чарівник, але ти здатен на диво, на той хвилюючий момент, який вона запам'ятає на все життя.

#привіттурист😎 Наступає День св.Валентина, день, який наповнений романтикою і коханням. Ви вже підготували подарунки своїм коханим?💝 Кохайте і будьте коханими. Кохання надихає і творить дива.💖 В передчутті цього дня для вас 🎹River flows in you🎹

#привіттурист😎 Сьогодні трошки про таймменеджмент. Таймменеджмент - управління своїм часом. (Лайк, якщо знав, що це таке). Час від часу ми повинні виконувати важкі і об'ємні завдання. Часто буває, що ти не приступаєш до його виконання оскільки надто об'ємне це завдання. Просто розділи його на частини: як книгу ділять на частини і глави, як серіали на сезони і серії; і поступово виконуй одну за одною. Пам'ятай, чим краще і ясніше ти бачиш свою ціль, тим легше її досяннути. Як ви справляєтесь з важкими і об'ємними завданнями?

#привіттурист😎 Що для вас тебе натхнення? Для мене це дещо протилежне до ліні, схоже до мотивації, стан, коли хочеться чимось займатися і віддаватися на 100% справі. Ще для мене це те, що приходить в самий неочікуваний момент коли я чимось вже зайнятий. Тоді в мене одночасно дві думки: перша "ой як круто, давно не було, нарешті з'явилося" ,а друга, протилежна "ну чому саме зараз, коли я зайнятий і не хочу відкладати на потім роботу". Останніми днями у мене того натхнення дуууже багато. А перед тим довго не міг музу спіймати за хвіст. Мені буває важко знайти натхнення, бо я сам не знаю де його шукати. Цікаво, як ви шукаєте натхнення? Часто воно у вас з'являється само?

#привіттурист😎 Всі чогось бояться: хтось знає про свої страхи, хтось ще не здогадується. Страх - це повністю природня реакція. Під його впливом важко тверезо думати. Вже давно придумали багато методик як побороти свій страх. Якщо ти піддаєшся негативним емоціям, то ти вже програв. Страх тільки в твоїй голові. Побори свій страх! Які у вас є фобії і чи боретесь з ними?

#привіттурист😎 Як ви реагуєте на збіги, як часто вони з вами стаються? Люди діляться на два типи: 1.Прихильники фаталізму - ті, хто переконаний, що його майбутнє вже давно визначене і давно змирилися з цим. 2. Прихильники волюнтаризму, повна протилежність попередніх - вірять в те, що головну роль в розвитку всьо відіграє воля, тобто все залежить від вас. Я прихильник волюнтаризму, бо так цікавіше. Кожен може досягти всього чого хоче, варто тільки захотіти. Варто тільки захотіти - можна навіть полетіти!

#привіттурист😎 Багатьом людям не подобаються вони ж самі: комусь зовнішність, комусь вимова, комусь ще щось інше. А буває, що людина вважає себе скучною, нецікавою і т.п. В результаті може замкнутися в собі, стати таким собі "соціопатом". І надалі приводити свою"нецікавість " як аргумент чи причину до того, щоб відмовитись від чогось. Та людина, яка вважає, що вона нецікава чи некрасива, глибоко помиляється. Наприклад, доведено, що ми настільки звикли до своїх рис обличчя, що вважаємо його простим, нецікавим, але ми навіть не уявляємо наскільки воно чудове, цікаве і неповторне для інших людей Всі ми є ОСОБЛИВИМИ і у світі немає нікого точно такого ж як ти. Ти особливий(а), запам'ятай це! Будь завжди собою, "не одягай масок", говори те, що думаєш( Але не забувай деколи думати що говориш). Just be yourself!

#привіттурист😎 Усі помічали, що деколи час пролітає дуже швидко. Дуже часто чую фрази людей на кшталт "Ой як непомітно тиждень пролетів!" чи щось подібне. "НЕПОМІТНО" ось головне слово в цій фразі. А чому непомітно? Заняття, які ми повторяємо з дня в день з часом доводяться до автоматизму і в результаті ми не звертаємо увагу на них. "НЕПОМІТНО" єдине слово на яке ми можемо повпливати, адже час і так пролетить, і летись він зі швидкістю 24год/1добу і ми ніяк це не змінимо. Виправити це дуже просто, потрібно пробувати щось нове або проводити цей час з користю. Колись я міг проводити по 10-12 один за комп'ютером граючи ігри витрачати час впусту. Тепер такого нема. Тепер я дивуюсь людям які тратять час на ігри, жертвують сном, і роблять це регулярно і систематично. А якщо подумати, то ітерес до гри пройде, її прийдеться видалити, але ж час, витрачений на неї, не повернеш. Час це єдине, що неможливо повернути назад, тож напевно (точно) потрібно витрачати його з користю для себе.

#привіттурист😎 Хочу розказати вам про такий трюк як візуалізація (англ. Vision - бачення) Наукою і життям доведено, що часто те, про що ми постійно думаємо і уявляємо визначає наше майбутнє. Існує так званий "закон притягання". В його основі лежить теорія, що наші думки притягають події. І які ці думки будуть: позитивні чи негативні, то відповідно такі будуть і події. Тому краще думати і уявляти хороше і чим чіткіше, аж до дрібниць, ти щось уявиш, тим більший шанс того, що це збудеться. Твоя уява повинна бути схожою на фотошоп. Якщо ти вагаєшся перед чимось що хочеш зробити - просто уяви це, з найдрібнішими деталями, і ти помітиш як наберешся рішучості і після цього у тебе все получиться.

#привіттурист😎 Як часто ви проявляєте вдячність? Навіть в дуже складних ситуаціях ви можете знайти те, за що вам дійсно варто бути вдячним. Подумайте, наприклад, про своє тіло, воно далеке від ідеала, але в будь- якому випадку ви повинні бути вдячним за те, що можеш відчувати світ всіма органами чуття. Подивіться на своє особисте життя, згадайте всіх людей,які колись були в вашому житті: одним варто дякувати за урок,який вони вам дали, іншим - за спогади, ще іншим - за те, що вони є. Побумайте про матеріальні і тут буде великий список таких речей. Подумай про здоров'я і благополуччя людей,я яких ти любиш і за яких переживаєш. Подумай про прекрасні пережиті моменти минулого, про вивчені уроки, прочитані книги, побачені фільми, почуті пісні, вжиту їжу. Подумай про місця, де ти побував, про досвід, отриманий в подорожах і на роботі. Подумай про можливості, що чекають тебе в майбутьому, і ти здивуєшся, як багато в вашому житті речей, за які ви повинні бути вдячними.

#привіттурист😎 Як ви відноситеся до того,що про вас думають інші? Багато хто є вразливим до критики і такої думки. Моя позиція: не зважати на тих, хто відмовляє вас від чогось, говорять, що в вас не получиться, що це не реально. Переважно ці люди керуються оцінкою власних сил і з огляду на це судять всіх по собі. Часто з таким стикаюсь, але мене це ні в якому разі не дизморалить, навпаки заводить до того, щоб довести тим людям і собі, що не реального не існує. Потрібно відстоювати свою думку, але не бути впертим, йти до своєї мети і не зважати на тих, хто стоїть на місці і нікуди не рухаються. Твоє майбутнє залежить від тебе і нічого не зміниться доки ти цього не захочеш. Everything is possible!! Believe this thing. #лайки #лайк4лайк #лайкивзаимно #Выходизарамки #вз #взлайки #мотивация #будапешт #угорщина #likeforlikes #like4likes #likes #budapest #hungary #motivation #sayyes #sayhello

#привіттурист😎 Сьогодні в програмі Відень і Австрія. Відень - столиця Австрії. Дуже затишне, комфортне і спокійне місто. ☝Австрійці люблять коли до них говориш австрійською, а інші мови, можна сказати, не люблять. ☝Багато туристів, переважно з Америки плутають Австрію з Австралію і у зв'язку з цим австрійці продають сувенірри з написом "У нас немає кенгуру". Ця слоган є дуже популярним в Австрії і його окрім сувенірів ще наносять і на дорожні знаки. ☝Якщо ви потрапили до Відня - обов'язково купіть віденську каву. За бажанням зерна можуть безоплатно перемолоти. У Відні навіть є музей кави. ❕Рецепт приготування кави по- віденськи простий: натуральна кава, молоко і цукор. ❗Але я знайшов цікавий рецепт: ✔Мелені кавові зерна - 6чайних ложок ✔Цукор за смаком ✔Жирні вершки- 150грамів ✔Шоколадний сироп за смаком ✔Цукрова пудра ✔Порошок какао ❓А ви любите каву? ❓З цукром чи без? #likeforlikes #like4likes #likes #Vienna #austria #kangaroo #sayyes #travel #trip #journey #tourist #лайк4лайк #лайки #вз #взлайки #лайкивзаимно #coffee #кофе #кава #відень #австрія #подорож #путешествие

#привіттурист😎 Будапешт - столиця Угорщини. Дуже гарне місто, особливо вночі. В цю пору доби місто загорається багатьма вогнями. З чортового колеса, яке носить назву "Budapest eye", відкривається вид на усе місто. Ріка Дунай розділяє Будапешт на дві частини. Через річку збудовано багато мостів, які вечером теж світяться. Існує легенда: якщо пропливаючи під одним з мостів загадати бажання, то воно обов'язково збудеться. Потрапивши до Будапешта варто купити угорське національне вино TOKAJI. А як дізнатися чи воно справжнє? Легко, на бутилці повинен бути герб Угорщини. Також, коли був там, мені рекомендували купити паприку. Вона є 5 рівнів гостроти. Ціни на магнітики :) розумні: 1-3 євро. Усім раджу побувати в цьому місті - не пошкодуєте. Хто був там, які ваші враження? #likeforlikes #like4likes #budapest #hungary #travel #sayyes #вз #лайк4лайк #лайкивзаимно #взлайки #подорож #будапешт #угорщина

#привіттурист😎 ❓ Як ви ставитеся до іноземних мов: вчите їх (або вже володієте) чи вважаєте, що вам вона не пригодиться в житті? 🤔Моя думка, що іноземні мови, хоч би одну, вчити потрібно. Ось декілька причин: ✔ Іноземну мову цікаво вчити. ✔ Володіючи іноземною мовою ти можеш спокійно подорожувати. Коли ти потрапляєш в зовсім не знайоме місто за кордоном, але володієш мовою - ти почуваєш себе більш вільно, навіть якщо ходиш сам і ні до кого не говориш. ✔ Ти можеш спілкуватися з іноземцями. ✔ Зараз на багатьох роботах необхідна вища освіта, а щоб її отримати вимагається знання іноземної мови. ✔ Володіючи іноземною мовою ти можеш навчатися за кордоном. А які мови ви вчите, чи може вже володієте? Я вчу англійську і за кордоном вже навіть можу дати собі раду) ❕ Вчіть мови, це круто! ❗ Just learn languages, it's cool! #likeforlikes #like4likes #Vienna #austria #travel #sayhello #лайкивзаимно #вз #взаимныелайки #відень #австрія

#привіттурист😎 🤔Напевно кожен з нас про щось мріє і чогось хоче. Багато хто відкладає свої справи на пізніше. Всім знайомі думки: "Завтра зроблю", "З понеділка буду "щось" міняти", "В Новому Році почну жити з чистого аркуша". Ви вже записали свої цілі на цей рік? Я - так. Хто ще ні - вперед по ручку і блокнот і сідайте писати.📒✍ Зараз ранок✔ За кордоном тиждень починається в неділю✔ Рік недавно почався✔ Тому, всі хто відкладав справи "на потім", вперед, час настав🕛 ☝Не буває нереальних цілей, бувають нереальні терміни. Здійснюємо свої мрії і зробимо 2019 кращим роком в своєму житті!✊🔝 . #motivation #likeforlikes #like4likes #взаимныелайки #вз #мотивация #budapest #keepcalm #цитаты #citation #sayings #лайкивзаимно #trip #travel #sayyes #dream #dreams #roadtothedream

#привіттурист😎 Цей пост буде цікавий для тих, хто любить читати. Запитай себе чи багато ти прочитав(ла). Якщо взяти собі за правило щоранку прокидатися раніше на 30-60хвилин і відводити цей час на читання, то за тиждень реально прочитати одну, а це в середньому 50 книжок в рік. Думаю мало хто може похвалитися такою кількістю прочитаної літератури. Хочу порадити вам дві книжки, які я вже прочитав і зробив з них корисні висновки. 1) "Майстер часу" авт. Б.Трейсі. Ця книжка навчить планувати правильно свій день і використовувати вільний час. 2) "Звички на мільйон доларів" авт. Б.Трейсі. Книжка дасть список звичок, які будуть корисними для тих, хто хоче розвиватися в своїй професії і побудувати успішну кар'єру, і навчить як ці звички здобути. Скільки книжок прочитали ви? . #лайкивзаимно #вз #взлайки #книги #чтение #ternopil #ukraine #vienna #austria #books #likeforlikes #like4likes #sayhello

#привіттурист😎 сьогодні пост буде про людей. Деякі люди живуть у стилі "1крок вперед, а потім 2 назад", хтось потихеньку просувається вперед - "2 вперед ,1 назад". Є навіть дуже сміливі, які йдуть тільки вперед. А я дійшов сьогодні висновку, що якщо ти всетаки почав щось, то добивайся докінця, і не важливо що ти почав. Стій на своєму. Я от, від сьогодні, буду жити в стилі "2кроки вперед, а потім ще 1" бо в чому сенс починати щось, якщо будеш зупинятися і повертатися назад? А в якому ритмі живете ви? #likeforlikes #like4likes #journey #sayhello #вз #взлайки #лето2018

#привіттурист😎 Музика - те, що для мене є своєрідним наркотиком, я затятий меломан, мені їсти не дай, а дай послухати музику. У мене завжди грає музика, якщо не в навушниках, то в колонці (і навіть зараз, коли я пишу цей пост, в мене грають Нервы). Тобто якщо "знов ту музику за кілометр чути", то є я °^_^° Окрім того, що я її слухаю я ще й багато граю на гітарі і на фортепіано коли є можливість, а ще співаю. Стараюсь і щось своє ТВОРИТИ. В музику мене привела мама, коли в 2 класі школи віддала мене в музичну школу, куди я великим бажанням не горів ходити. А справжня любов до музики в мене відкрилася, як би це не було дивно, але аж після закінчення тієї самої музикалки. І тут понеслось: почав шукати всякі кавери на ютюбі, в інсті (Наразі в моїх відстежуваннях більше тритини сторінок пов'язані з музикою);з'явилося багато знайомих музикантів. У музиканта репертуар великою мірою залежить від ситуації, яка складається в нього з іншими людьми, а особливо з БЛИЗЬКИМИ, КОХАНИМИ і ДРУЗЯМИ, тож дякую цим людям за різноманітність пісень які я граю, співаю і слухаю ^_^ А яку музику слухаєте ви і які смаки в музиці в вас є? Цікаво почитати) . . . #likeforlikes #like4likes #music #travel #sayhello #ukraine #лайк4лайк #вз #взаимныелайки #тернопіль #Выходизарамки

©Instagimg | Best Instagram online viewer
About - Privacy Policy - Terms of Service - FAQ
This site uses the Instagram API but is not endorsed or certified by Instagram. All Instagram™ logos and trademarks displayed on this applicatioin are property of Instagram.